Nepravidelné kurzy

Nepravidelné dílny a kurzy probíhají na adrese Flema Studio, Nerudova 36, České Budějovice (za IGY). Občas jsme též z kurzem na cestách. Kontakt je: Petra Frojdová, rezervace na tel.: 607 787 706 nebo e-mail: pfrojdova@flema.net, platbu prosím uhraďte na BÚ 264747044/2010.

Kde nás najdete o prázdninách:

13-14.7. Šikland – Blue Style Prima fest – Zvole nad Perštejnem – přivezeme pojízdnou kosmetickou dílnu, tkací dílnu a vlněnou dílnu.

18.7. Muzeum Adalberta Stiftera – Řemeslné dílny – Horní Planá – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a výroba plstěných šperků z vlny.

25.7. Muzeum Adalberta Stiftera – Řemeslné dílny – Horní Planá – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a pyrografie.

27-29.7. UBU CAMP – Lomeček Starý Klíčov – kosmetická dílna, vlněná dílna.

1.8. Muzeum Adalberta Stiftera – Řemeslné dílny – Horní Planá – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a podmalba na sklo.

4.8. Slavnosti Nová Pec – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo).

5.8. Borovany zámecká zahrada – Ovčácké slavnosti – Borovany – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo), předení, předtkalcovské techniky, lidové nažehlovací motivy na textil.

8.8. Muzeum Adalberta Stiftera – Řemeslné dílny – Horní Planá – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a předtkalcovské techniky.

15.8. Muzeum Adalberta Stiftera – Řemeslné dílny – Horní Planá – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a tvoření z přírodnin.

18.8. Amfiteátr Hořice na Šumavě – Řemeslné trhy – Hořice na Šumavě – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a předtkalcovské techniky.

22.8. Muzeum Adalberta Stiftera – Řemeslné dílny – Horní Planá – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a suché plstění.

23-26.8. Dudácké slavnosti – Strakonice – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo), zpracování vlny (předení, tkaní a plstění)

29.8. Muzeum Adalberta Stiftera – Řemeslné dílny – Horní Planá – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo) a drhání.

1.9. Sýpka Horní Stropnice – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo).

7-9.9. Pivovarská zahrada – KRUMBENOWE – Český Krumlov – kosmetická dílna (parfém, deodorant, balzám na rty, mýdlo), předtkalcovské techniky, plstění, nažehlování lidových motivů na textil.

 

.