Dílny pro MŠ a ZŠ

15. 11. 2016
Nabízím řemeslné dílny s dovozem do Vaší třídy v MŠ či ZŠ po domluvě lze připravit i složitější dílny pro II.stupeň ZŠ nebo SŠ dle zaměření. Při dojezdu z Českých Budějovic nad 60km, účtujeme poplatek na dopravu 7,-Kč/km. 150,- Zpracování vlny od A-Z (praní, barvení, česání, předení, tkaní, plstění) 3-4hod. Společná práce a tematické výrobky, […]

Nabízím řemeslné dílny s dovozem do Vaší třídy v MŠ či ZŠ po domluvě lze připravit i složitější dílny pro II.stupeň ZŠ nebo SŠ dle zaměření. Při dojezdu z Českých Budějovic nad 60km, účtujeme poplatek na dopravu 7,-Kč/km.

150,- Zpracování vlny od A-Z (praní, barvení, česání, předení, tkaní, plstění) 3-4hod. Společná práce a tematické výrobky, které zůstávají ve třídě.

180,- Výroba kosmetiky od A-Z (od bylinky ke konečnému produktu) 3-4hod. Děti si odnesou mýdlo, vonnou sůl a balzám na rty či deodorant.

150,- Pravěký den 3-4hod. Povídání o pravěku, hra na šamana, ukázky zkamenělin, tematická hra, hudební nástroje a tanec, pravěké umění a mnoho dalšího. Každý si odnese 1 výrobek.

150,- Řemeslný den 3-4hod. Vhodné pro více tříd. Na zahradu za deště do tělocvičny či tříd, přijedou řemeslníci, kteří provedou děti svým řemeslem. Každé dítě si vyrobí 1 výrobek, který si odnese domů a další výrobky při zkušení různých řemesel.

150,- Dětský řemeslný den s dárkem (aktivity řemeslného charakteru) 3-4hod. Na dětským dnu budou připravena 2 řemeslná a 2 výuková stanoviště. Každé dítě po splnění úkolů dostane 1 dárek sebou domů.

Pokud nám poskytnete svou emailovou adresu, budeme vás informovat o novinkách na našem webu. Jako členové naší komunity budete mít také možnost získat speciální slevy na vybrané výrobky.

Chci být informován o nových návodech a produktech

Pokud nám poskytnete svou emailovou adresu, budeme vás informovat o nových návodech, zajímavých produktech a možnostech jejich využití. Jako členové naší komunity budete mít také možnost získat speciální slevy na vybrané výrobky.
chevron-down