Flema studio

Dílny Flema studia se nachází na adrese Nerudova 36, České Budějovice (za IGY)
Kontakt je: Petra Frojdová, tel.: 607787706, e-mail: pfrojdova@
flema.net

Připravili jsme pro Vás dílny a kurzy s maximálním počtem 10 účastníků, což nám umožňuje vytvořit individuální přístup a rodinné prostředí. U dětských kurzů je pro rodiče výhodou blízkost IGY, kde mohou využít čas pro vlastní aktivity.
V případě Vašeho zájmu jsme schopni po dohodě realizovat i kurzy na míru nebo dílny na pozvání. Nenašli jste ten správný čas či kurz nebo potřebujete zaplatit dílnu ve splátce? Zavolejte pokusíme se vyhovět. Časy kurzů se mohou ještě mírně změnit dle zájmu.

Kurzy dělíme v menu na:

Pravidelné kurzy – začínají od října a končí v červnu, jsou vždy 1 týdně, 2×15 lekcí/s dobou trvání 1-2h.

Nepravidelné kurzy – jsou kurzy vícehodinové a jednorázové. V roce se mohou některé opakovat nebo na ně navazují kurzy pro pokročilé. Jsou zde i dílny zaměřené na roční období a svátky.

Speciální kurzy – jedná se o kurzy denní a vícedenní. Patří sem kurzy jak naše, tak pozvaných lektorů. Na některé tyto kurzy budou navazovat kurzy pro pokročilé

Chci být informován o nových návodech a produktech

Pokud nám poskytnete svou emailovou adresu, budeme vás informovat o nových návodech, zajímavých produktech a možnostech jejich využití. Jako členové naší komunity budete mít také možnost získat speciální slevy na vybrané výrobky.
chevron-down