Příspěvek na setkání s Barborou Klárovou

Kategorie:

Hravé seznámení s knihami: autorské čtení, výtvarné aktivity, poučné i zábavné povídání a pár literárních tipů.

Možnost pořídit knihy / audioknihy s podpisem a věnováním. Otázky vítány.

 

100 

55 skladem

Podpořte nás sdílením s příteli

Popis

Hravé seznámení s knihami: autorské čtení, výtvarné aktivity, poučné i zábavné povídání a pár literárních tipů. Možnost pořídit knihy / audioknihy s podpisem a věnováním. Otázky vítány.

Barbora Klárová

Někdo ji zná jako zpěvačku, jiní ji viděli s houslemi pod bradou, někomu její písně pomáhají usnout (Jasmínové ukolébavky, KVAGA, 2021). Na její hlas jsou mnozí zvyklí z reklam, rádia i televize. Účastníci kongresů, konferencí a kulturních akcí ji mohli potkat v roli moderátorky. Nejlépe si ale rozumí s prázdným listem papíru, kterému vypráví příběhy. Z některých se stane rozhlasová pohádka, z jiných televizní seriál, z dalších audiokniha nebo klasická knížka pro děti.

Přijďte se dozvědět, kdo může za stárnutí věcí (Překlep a Škraloup, Albatros, 2016), jak dokáže nespokojeným strojům pomoci kouzelný pan inženýr (Neobyčejné příběhy pana inženýra, Albatros, 2021) nebo co způsobuje třeba mravenčení a jak se ho zbavit (Záludnosti těla, Argo, 2022).

! DĚTI VÍTÁNY A MAJÍ VSTUP ZDRAMA!

 

 

 

Chci být informován o nových návodech a produktech

Pokud nám poskytnete svou emailovou adresu, budeme vás informovat o nových návodech, zajímavých produktech a možnostech jejich využití. Jako členové naší komunity budete mít také možnost získat speciální slevy na vybrané výrobky.
chevron-down