Bubnová česačka jemná

Katalogové číslo: CEMYCE02SM Kategorie:

Ruční bubnová česačka s jemným kartáčem

14 500 

Není skladem

Podpořte nás sdílením s příteli

Popis

Zpracovávejte rouno jako mistr česač

Rukama nám prošlo několik česaček různých konstrukcí, žádná však neodpovídala našim představám. Rozhodli jsme se sestrojit vlastní česačku, která neztratí na lesku ani po dlouhých letech používání.

Konstrukce musí něco vydržet

Bubnová česačka je pracovní nástroj, který musí něco vydržet. Používáme kvalitní materiály pro výrobu – masivní dřevo, dostatečně dimenzované převody, kluzná ložiska, nerezové kartáče, povrchová úprava pokovením a lakováním spolu s řemeslným provedením jsou parametry kvalitního výrobku s dlouholetou životností.

Vysoký výkon a efektivita česání

Česačku jsme navrhli tak, aby bylo možno dosáhnout kvalitního vyčesání vlny již při prvním průchodu česance. Díky tomu lze s ruční bubnovou česačkou Flema dosáhnout dvakrát až třikrát vyššího výkonu. Zbude tak více času na samotné tvoření zajímavých výrobků.

Bezpečný a bezúdržbový provoz

Všechny pohyblivé převodové části jsou ukryty v těle česačky, kde jsou chráněny před poškozením a zanášením vlnou. Provoz je zároveň bezpečný i pro její obsluhu, česání vlny tak může být hrou i pro děti. Česačka nevyžaduje kromě základního čistění kartáčů od zbytků vlny žádnou zvláštní údržbu.

Stylový design

Do detailu propracovaný vzhled, oblé tvary, sladěné proporce, tvrdé bukové dřevo a precizní zpracování dělají z česačky Flema designový kousek, který se může stát zajímavým prvkem interiéru domácnosti.

Snadné použití

Naše česačka je univerzální bez potřeby nastavovat převody nebo bubny. Zvládne stejně kvalitně rozčesat různé druhy roun o různých délkách i hrubosti. Díky uživatelsky přívětivé konstrukci a jednoduchému ovládání zvládne vyčesání i začátečník.

Parametry:

Materiál: masiv, buk, lakovaný
Stálý převod 4:1
Průměr velkého bubnu 228 mm
Kartáč na velkém bubnu 72 ppsi
Průměr malého bubnu 93 mm
Kartáč na malém bubnu 72 ppsi
Zpracování česanců o hmotnosti až 50 gramů na jednu dávku

Součástí dodávky je:

bubnová česačka
upínák pro upevnění ke stolu
šídlo pro odebírání vlny a čištění válců

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bubnová česačka jemná“

Chci být informován o nových návodech a produktech

Pokud nám poskytnete svou emailovou adresu, budeme vás informovat o nových návodech, zajímavých produktech a možnostech jejich využití. Jako členové naší komunity budete mít také možnost získat speciální slevy na vybrané výrobky.
chevron-down